Flippery – co to jest?

Flippery (z ang. pinball) to zręcznościowa gra, która polega na odbijaniu metalowej kulki specjalnymi łapkami (flipperami) w rozmieszczone na planszy cele. Celem zabawy jest zdobycie jak największej liczby punktów.

JJP Flipper Club

W naszym klubie znajduje się 37 różnorodnych maszyn z trzech generacji – od modeli wyprodukowanych jeszcze w latach 70-tych, aż do najnowszych tytułów. Każdy znajdzie coś dla siebie – fani filmów (Terminator 2, Piraci z Karaibów), seriali (Twilight Zone), bajek i filmów animowanych (Spiderman, Flinstonowie) czy sportu (World Cup Soccer, Indianapolis 500). Ponadto w naszej kolekcji znajdują się maszyny zaliczane do grona najlepszych w historii – Indiana Jones, The Getaway i The Shadow.

Zobacz wszystkie nasze maszyny

Maszyny to nie wszystko. W naszym klimatyzowanym lokalu mamy do dyspozycji rzutnik, dzięki czemu w klubie można przeprowadzać spotkania firmowe. Współpracujemy z najlepszymi trenerami, którzy mogą przeprowadzić szkolenie dla pracowników.

Na życzenie naszych Gości jesteśmy w stanie przygotować catering. Posiadamy zezwolenie na sprzedaż piwa.

W naszym klubie organizujemy:

  • imprezy integracyjne
  • szkolenia dla pracowników
  • urodziny oraz inne imprezy okolicznościowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu

Uwaga! Klub otwierany jest wyłącznie na czas organizowanych eventów oraz w trakcie Dni Otwartych. W pozostałych terminach nie ma możliwości wejścia do klubu.

Daty mogą ulec zmianie. O ewentualnych nowych terminach będziemy informować na bieżąco.

Chcesz dowiedzieć się więcej o flipperach? Odwiedź stronę Polskiego Stowarzyszenia Flipperowego!